11 lipca 2014

Zdobieniowy piątek # 12 Pierwszy/nie pierwszy raz z naklejkami wodnymi

Już tłumaczę tytuł ! Nie noszę naklejek pierwszy raz, ale to jest pierwsze mani, które wygląda dobrze. Poprzednie było kolorystyczną klapą i nawet go nie obfociłam :3

Let me explain the title ! It's not the first time I'm wearing water decals, but it's first mani with them which looks good. Another one had so mismatched colours that I haven't made photos of it :3


Bazą pod zdobienie była cudowna Dirty Berry z Catrice (o której poczytacie jak tylko wyrobię się z obiecanymi Wam recenzjami i swatchami :P ). Mam wrażenie, że wszystko w miarę ze sobą gra :) Naklejki zarówno jak lakier dostałam w paczuszce od Ines, dzięki ! ;)

As the base for this manicure I used beautiful Dirty Berry from Catrice ( I'll write for you few words about it as soon as I publish other, promised to You swatches and reviews :P ). I have a feeling that everything goes pretty well together :) Both decals and nail polish I've got from contest gift from Ines, thanks ! 


Zanim zabrałam się za zabawę z naklejkami nie przypuszczałam, że aplikacja będzie tak bajeczna ! Dla niewtajemniczonych - jedyne co musicie zrobić to wyciąć wzór, zdjąć z niego folię ochronną i zanurzyć wzór na kilkanaście sekund w wodzie. Potem wyłowić pęsetą kartonik palcem zsunąć wzór i nałożyć na płytkę. Po aplikacji odczekać chwile, żeby naklejka wyschła i pociągnąć top coatem. Voila !

Before I've started using water decals I didn't suppose that it's so easy ! For those who don't know - all you have to do is cut off chosen print, take off protecting folil from it and dip the pattern into water for few seconds. Then you take it out from the water, slide decal onto your finger. Now just wait a while for the desing to dry and then apply top coat! Voila !Chyba nie muszę się pytać czy znacie tą metodę, więc pytam - lubicie ? :) Jak Wam się podoba moja propozycja ? :)

I think it's useless to ask if you know this method, so I'll ask - do you like it ? :) How do you like my manicure ? ;)

Related Articles

21 komentarzy:

 1. Świetne naklejki i ładne współgrają z bazowym lakierem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Very pretty decals and I like the base :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ki wodne po prostu uwielbiam a u Ciebie taki zgrany duet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :)
  kalkomanie uwielbiam: szybko, w miarę precyzyjnie, ładne wzory, stemplowanie to ja lubię oglądać, ale nie robić ;)
  Bardzo ładna kalkomania i lakier też OK :)

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam <3 a naklejki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny lakier bazowy, naklejki też są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No pieknie to sobie wykombinowałas ;))) Podoba mi sie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dirty Berry is gorgeous! And I think those decals match it so well!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yeah, I just love it, its color and shine ♥

   Usuń

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Obsługiwane przez usługę Blogger.