Przejdź do głównej zawartości

Nail Art Friday #28 Stamping on gradient

Żyję! Kompletnie nie mam na nic czasu, dużo się ostatnio dzieje w moim życiu, ale zdobieniowego piątku nie odpuszczę! Tym bardziej, że mam kilka mani w zanadrzu do pokazania :) Tym razem mam Wam do pokazania całkiem jesienny manicure :) Ja byłam z niego całkiem zadowolona, ciekawa jestem co Wy o nim myślicie :) Zapraszam na zdjęcia :)

I'm alive! I completly don't have time for anything recently, there's a lot of things happening at once in my life. But I just cannot miss Nail Art Friday! This is all the more, because I have a few to show you :) This time I've prepared quite autumn manicure. I was personally pretty satisfied with it and I'm just curious what You think about it :) 
Jako tło postawiłam na gradient w odcieniach zgaszonego różu. Jaśniejszy to Wibo Extereme Colors 181 a ciemniejszy to Delia Coral Prosilk 166. I na tym miało się w sumie skończyć, ale jak zwykle nie byłam zadowolona z efektu więc postanowiłam dodać czarne stemple z płytki PROMOTO-PROMOTO XY13.

As a base I decided to make a gradient with dimmed shades of pink. The lighter one is Wibo Extereme Colors 181 and the darker - Delia Coral Prosilk 166. And actually it was supposed to be finished, but I didn't like how it turned out so I've used PROMOTO-PROMOTO XY13 stamping plate and added black... something :)
Co Wy na to? Wiem, że wzór nie odbił się idealnie i jest sporo niedociągnięć, ale chyba nie jest aż tak tragicznie :) 

What do you think about it? I know that this pattern isn't perfect, but I think it's not bad anyway :) 

Komentarze

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Popularne posty z tego bloga

Colourful feather manicure.

Z dumą mogę powiedzieć, iż ukończyłam szkołę średnią! Dalej nie wierze, że to już koniec... że matura za tydzień... Nie dociera to do mnie. Nauka, nauką ale paznokcie same się nie pomalują, prawda? ;) Tak więc pokazuję Wam mani, z którego jestem na prawdę mega zdowolona, kolorowe piórka, ot tak na poprawę przedmaturalnego humoru :3 I'm proud to announce that I've finished high school! I still cannot belive it's over.... that I have exams next week. I just cannot believe. I have to learn but... my nails can't paint themselves, right? ;) So I wanna show You manicure which i really really like, colorful feathers which make up my pre-exams mood :3


Chodziły za mną takie kolorowe stemple. Trochę roboty z nimi było, i mimo, że nie wyszły idealnie, to niesamowicie mi się podobają. Bazą zdobienia jest mój ukochany Essie Fiji. Listę pozostałych kolorów znajdziecie niżej. Piórka pochodzą z płytki BP-51. Naklejki powstały w dokładnie taki sam sposób jak TE.  I really felt like wear…

Pierre Rene Lasting Red ♥

Pewnie już Wam się obiło o uszy, że firma Pierre Rene wypuszcza na rynek lakiery z linii Professional. Jako Ekspertka Paznokciowa firmy miałam okazję przedpremierowo przetestować 5 z tych cudeniek. Na pierwszy ogień idzie piękna czerwień, zapraszam :)
You've probably heard that Pierre Rene is releasing soon new collection of polishes called Professional. As Nail Expert of the company I had an opportunity to test 5 of those cute ones. First I wanna show you a beautiful shade of red ;)

Nazwa: Pierre Rene Professional 322 Lasting Red  Dostępność: nie są jeszcze dostępne na stronie sklepu Cena: na Instagramie firmy widziałam cenę ok 12 zł Pojemność: 11 ml
Full name: Pierre Rene Professional 322 Lasting Red Availability: it's not available on Pierre Rene's site yet Price: on Pierre Rene's Instagram I've seen a price of about 12 zl Capacity: 11 ml

Wykończenie: kremowe Kolor: wyrazista, piękna czerwień. Bardzo klasyczna i bardzo seksowna ^^ Pędzelek: płaski, prosto ścięty i trochę z…

♥ Rosy BPS water decals ♥

Mimo natłoku zajęć na uczelnię powoli wracam do blogowania! W tym poście pokażę Wam mani z sierpnia (!) z pięknymi naklejkami od Born Pretty Store. Although I still have a lot to do at university I'm getting back to blogging! In this post I wanna show You manicure from August (!) with beautiful water decals from Born Pretty Store.

Czyż ten wzór nie jest piękny ? ♥ Jestem ogromną fanką wszelkich kwiecistych wzorów, więc musiałam je mieć!  Jak wszystkie naklejki BPS, jakościowo mnie nie zawiodły. Ładnie odchodziły od kartonika. Długo wytrzymały na paznokciach na normalnym lakierze, a i pod hybrydą nie sprawiały problemu. Jest tylko jedno małe "ale". Tam gdzie nie ma kwiatków naklejka jest przezroczysta, więc konieczne będzie nałożenie delikatnej bazy pod nie. Ja zdecydowałam się na Semilac 032 Biscut pod naklejki i 005 Berry Nude na resztę pazurków.

This pattern is gorgeous, isn't it? ♥ I'm a big fan of every flowery pattern, so I had to have them! Like with every BP…