1 maja 2015

Neon BPS studs.

Dzisiaj przychodzę do Was z szybką recenzją ozdób z BornPrettyStore. Tym razem to mix neonowych, kolorowych ćwieków, w sam raz na wiosnę i lato!
Today I have another review of BPS product. This time I wanna show you mix of neon colorful studs, perfect for spring and summer!


Podobnie jak poprzednie moje ćwieki BPS sprawdziły się w 100% :) Ładnie trzymają się paznokcia, nie haczą, no i wyglądają przebosko! Póki same nie zaczniemy ich maltretować nie ma mowy, żeby same odpadły. 
As my previous BPS studs, I'm really satisfied with them. They nicely stick to the nail, don't hook and, come on... look just awesome! Until we don't take them off by ourselves, there's no way that they stick out. 

Jedyny problem jaki z nimi mam to wydobywanie ich z pudełeczka. Zazwyczaj po prostu wysypuje je na kartke i wsypuję z powrotem ^^
The only problem I've got with them is takin them out of the box. Usually I just take them out of the box on a piece of paper and afterwards just put them in again ^^


Jak widać na pierwszym zdjęciu wybór kształtów i kolorów ćwieków jest spory więc każda coś tam na pewno dla siebie znajdzie ^^ Mi najbardziej podobaja się pastelowe okrągłe :)
As you can see on the first photo there's variety of shapes and colour so anyone can find something for themselves :) I just love pastel circles ^^

Moje mani może wyszło trochę ponure (+aparat zepsuł kolory), ale na pewno użyję ich przy żywszej kompozycji ;) Co o nich myślicie?
Tradycyjnie odsyłam Was do BPS, gdzie znajdziecie te ćwieki ^^ No i przypominam o moim kodzie ;)
My manicure may be a bit gloomy (and the camera spoiled teh colors), but for sure I'll use them with more vibrant compositions. What do You think about them ? 
As always I send You to BPS, where you can find those studs ^^ And remember about my discount code :)

Related Articles

11 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawie wyglądają na paznokciach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Those look great! I have only plain metal studs in my stash so far.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mani z pewnością nie jest ponure:)
  Neonowe ćwieki wyglądają cudowanie na czarnym lakierze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest ponuro, właśnie dzięki tym ćwieczkom. Skoro nie odpadają same, to muszę o nich pomyśleć!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne :) bardzo lubię oglądać zdobienia z tymi ćwiekami

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajnie poukładałaś te ćwieki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Really pretty studs. I do like neon things :-D

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Obsługiwane przez usługę Blogger.