22 września 2015

LadyQueen Nail Art Brush Set

Och, jak one ułatwiają życie! Jest ich tyle, że do teraz nie zdążyłam użyć każdego z osobna. Ale sięgałam po nie wystarczająco często, żeby móc Wam coś na ich temat powiedzieć ;)
Och, life with them is much more simply! There's so many of them that I still haven't tried all of them. But I've used them so many times that I can already tell you something about them ;)


Taki zestaw pędzelków to totalny must have każdej lakieromaniaczki! Znajdujemy tu aż 15 różnych narzędzi. Są płaskie i cienkie, i długie, i jeszcze dłuższe, i wachlarzyki, i nawet tycia sonda się znajdzie. Czego chcieć więcej? Poniżej, każdy z nich w zbliżeniu:
Such brush set is total must have for every nail art freak! You can find there 15 different brushes. Flat, thin, long, longer, fan brushes and even tiny dotting tool! What to want more? Closer look down below: Zacznijmy może od kwestii wizualnej. Set przychodzi do nas zapakowany w foliową saszetkę. Nie jest jakaś szczególna, ot, po prostu saszetka. Każdy z pędzelków (poza wachlarzykami) jest dodatkowo zabezpieczony plastikową rurką. Przed pierwszym użyciem pędzelki były twarde i zbite, ale wystarczyło chwile je ummm... pouciskać palcami, żeby włosie się rozdzieliło.
Let's beging with its design. We receive set packed in plastic sachet. It's not anything special, just sachet. Each of the brushes (beside fan brushes) are protected with plastic tube. Before fisrt use brushes were hard, but all was needed to do was umm... pressing them with fingers, to make bristles split.


Pędzelki są osadzone na drewnianych, białych pałeczkach (?). Wydają się być osadzone dość solidnie, jednak zdarza się, że podczas czyszczenia się z nich zsuwają. Przechodząc do najważniejszej części, czyli malowania, bo o to w tym wszystkim chodzi... Są po prostu niezastąpione! Są miękkie i dość precyzyjne.  Wygodnie leżą w ręku i nie sprawiają problemu przy malowaniu, nawet tyci tyci wzorków.
Brushes are on wooden, white sticks. They seem to be fixed quite solid but it happenes that they stick out the stick whilst cleaning them. And now to the most important thing... They're just irreplaceable! They're soft and quite precise. It is comfortable to use them and they do not make any problems while doing even the tiniest nail art.


Set znajdziecie TUTAJ, obecnie kosztuje 5,67$. A zapłacicie jeszcze mniej używając mojego kodu zniżkowego na 15% - DFLC15. Jak podoba się Wam ten zestaw?
You can find them HERE, for 5,67$. You'll pay even less when you use my 15% discount code - DFLC15. How do you like it ?

Related Articles

8 komentarzy:

 1. Mam ten zestaw, chwalę go sobie ;-) Niektóre pędzelki wykorzystuję do makijażu nawet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio przyszedł mi ten zestaw, ale jeszcze nimi nie malowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. These look really good and all different styles too :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne są takie zestawy, bo każdy pędzel można inaczej wykorzystać :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się ten zestaw ;-) Możliwe, że przy okazji następnej paczuszki się na niego skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. fantastyczny zestaw pędzli :)

  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Również mam ten zestaw i jest mi niezastąpiony :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Obsługiwane przez usługę Blogger.