11 stycznia 2016

♥ Rosy BPS water decals ♥

Mimo natłoku zajęć na uczelnię powoli wracam do blogowania! W tym poście pokażę Wam mani z sierpnia (!) z pięknymi naklejkami od Born Pretty Store.
Although I still have a lot to do at university I'm getting back to blogging! In this post I wanna show You manicure from August (!) with beautiful water decals from Born Pretty Store.


Czyż ten wzór nie jest piękny ? ♥ Jestem ogromną fanką wszelkich kwiecistych wzorów, więc musiałam je mieć! 
Jak wszystkie naklejki BPS, jakościowo mnie nie zawiodły. Ładnie odchodziły od kartonika. Długo wytrzymały na paznokciach na normalnym lakierze, a i pod hybrydą nie sprawiały problemu. Jest tylko jedno małe "ale". Tam gdzie nie ma kwiatków naklejka jest przezroczysta, więc konieczne będzie nałożenie delikatnej bazy pod nie. Ja zdecydowałam się na Semilac 032 Biscut pod naklejki i 005 Berry Nude na resztę pazurków.


This pattern is gorgeous, isn't it? ♥ I'm a big fan of every flowery pattern, so I had to have them!
Like with every BPS decals I had, I wasn't let down with its quality. They were easily removed from the paper. They lasted well on regular polish and didn't make any problems with hybrid manicure. But you have to notice one thing. Where the decal is not flowery it's transparent, so you will need to apply some pale base. I used Semilac 032 Biscut for the decals and 005 Berry Nude for the rest of my nails. 
Ten wzór jest już niestety wyprzedany, ale polecam zerknąć na inne naklejki. Mają gigantyczny wybór ♥ A jeśli już zdecydujecie się na zakupy, to zachęcam do użycia mojego kodu zniżkowego :)
This pattern is unfortunatelly sold out, but I recommend looking at others water decals they offer. There's huuuge variety of patterns ♥ and if you decide to buy any of them, you can use my discount code :)


Related Articles

8 komentarzy:

 1. piekne te naklejki i super sie prezentuja na pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że tylko ja tak długo przetrzymuje zdjęcia przed publikacją ;)
  Też ostatnio nadrabiam zaległości :)
  Naklejki prezentują się pięknie, kocham takie kobiece wzory:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten manicure ma coś w sobie. ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. rzeczywiście piękne te naklejki. takie motywy zawsze świetnie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Obsługiwane przez usługę Blogger.