10 lutego 2016

♥ Semilac Pink Cherry i sreberko LadyQueen ♥

Dzisiaj znowu Semilac'owo, znowu błyszcząco, ale nieco inaczej. Muszę się przyznać, że w kwestii zdobień zrobiłam się ostatnio baaardzo leniwa. Kolor i trochę błysku to dla mnie przepis na mani idealne! Na co wybór padł tym razem? Zapraszam do dalszej części posta !
Today I'm showing you Semilac again, again with some blink, but still a bit different. I must say that recently I got really lazy about nail art. Colour + some blink is a match for a perfect manicure for me! What I've choosen this time? Check it out down below !Te dwie piękności to Semilac 012 Pink Cherry i sreberko z LadyQueen nałożone na Semilac 144 Diamond Ring. 
Pink Cherry to moje najnowsze dziecię z Semilac. Ten kolor jest po prostu obłędny! Taka soczysta fuksja, ten odcień chodził za mną już od dłuższego czasu... Aplikacja bajeczna, krycie... jeszcze bardziej! Pierwsza warstwa dała prawie 100% krycie, druga była tylko formalnością. I ja i mama jesteśmy w nim zakochane ♥
These two beauties are 012 Pink Cherry and silver pieces of foil from LadyQueen on Semilac 144 Diamond Ring.
Pink Cherry is my new Semilac baby. This shade is gorgeous! Such a juicy fuchsia, I was into it for some time... Aplication is like a dream, opacity... even more! First coat was nearly 100% opaque, second was just to make sure everything is fine. Me and my mum are in love with this shade ♥Natomiast sreberko to tycie kawałki pociętej srebrnej folii. Długi czas nie wiedziałam jak się za nią zabrać, ale uratowała mnie srebrna hybryda. Okazało się, że jest idealnie w takim samym odcieniu, więc użyłam jej jako bazy. Bałam się, że sreberko zginie na jej tle, ale nabrało zupełnie nowego wymiaru. Paznokieć wygląda jak 1 000 000 dolców! ♥
Silver 'thing" on my ring nail is foil cut into tiny pieces. It took me a bit of time to figure out how to use it, but I was saved with silver gel polish! It came out that it's shade is just like foils so I used it as a base. I was afraid that foil would get lost on the polish, but it was a right thing to do. My nail looks like 1.000.000 dollars! ♥

Nie ukrywam, że aplikacja zajęła mi trochę czasu, bo każdy drobny fragment nakładałam na paznokcia osobno za pomocą wilgotnego patyczka. Czasochłonne, ale dla efektu - warto !
Jednak, żeby nie było, że jest tak cudownie i błyszcząco... Mimo, że sreberko zalałam grubą warstwą topu, drobinki i tak haczyły o włosy podczas mycia. Nie ukrywam, że to może być moja wina, że nałożyłam za duże kawałki. Ale tak ogólnie - nieźle się trzymają :)
Not a secret that aplication of this foil took some time. But it was totaly worth for the effect.
But it is not as perfect as it seems. Despite the fact that I covered it with thick coat of top coat, it still hooked on my hair while washing. It can be considered as my fault cause I may have put too big pieces of foil on my nail. But generally - they stick on well :)

Sreberko znajdziecie TUTAJ na stronie sklepu. Są też inne kolorki, polecam sprawdzić. Jeśli już zdecydujecie się na zakup to pamiętajcie o moim 15% kodzie zniżkowym DFLC15.
Co sądzicie o tym połączeniu?
PS. Zmieniłam szablon, pewnie widać :) Jeszcze nie wygląda do końca tak jakbym chciała, ale jest o niebo lepiej. Jak Wam się tu teraz podoba? Może macie jakieś sugestie, co jeszcze mogłabym tu poprawić?

Silver foil can be found HERE on shop site. There are also another colors available, check them out. And if you decide for purchase remember about my 15% discount code DFLC15.
What do you think about this duo?
PS. I've changed my template, as you may noticed :) It's still not as I wanted it to be, but it's way much better than previous. How do you like it now? Maybe you have any suggestions for me?

Post współpracowy, ale opinia w 100% subiektywna.
Post for disclosure, but opinion 100% subjectiv.

Related Articles

12 komentarzy:

 1. Nice colour and cute mani :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam przekonana do sreberka itp ale chyba właśnie mnie przekonałaś by spróbować :D Próbowałaś na zwykłym lakierze ?

  OdpowiedzUsuń
 3. polaczenie kolorystyczne bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. strasznie podoba mi się kolor , ale ostatnio jakoś błysk mi się przejadł więc maluję matowym topem i jestem bardzo pozytywnie zaskczona efektem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w zeszłym miesiącu kupiłam właśnie matowy top Semilaca, nie dość, ze świetnie wygląda to jeszcze matowe wykończenie jest teraz bardzo modne! :D

   Usuń
 5. Eleganckie ;) Bardzo mi się podoba to zdobienie :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, zarówno miły, jak i ten mniej, z całego serduszka dziękuję. W ten sposób dajecie mi motywację do dalszej pracy, no i sprawiacie że na pyszczku pojawia się uśmiech :)

Dla postów starszych niż 7 dni jest włączona moderacja.

Dziękuję ;*

Obsługiwane przez usługę Blogger.